درباره ما

اگر دنبال اطلاعاتی قابل اعتماد درمورد کودکان و نوجوانان هستید راه را درست آمده‌اید. KidsPersia پربیننده‌ترین سایت ایرانی درمورد سلامت، رفتار و رشد از قبل از تولد تا سالهای نوجوانی همه فرزندان ایرانی است.

سایت KidsPersia تعداد زیادی بازدید کننده در سراسر جهان دارد. چیزی که باعث خاص شدن این وبسایت می‌شود این است که سه سایت در قالب یک سایت گردآوری شده: با یک بخش خاص مربوط به والدین، یک بخش مربوط به کودکان و یک بخش مربوط به نوجوانان.

در KidsPersia ما به مسئله ای فراتر از واقعیات مربوط به سلامتی می‌پردازیم. این سایت که پس از سایت مردمان، دومین سایت پربیننده‌ای است که از طرف این موسسه طراحی شده‌است، نگرش‌ها، توصیه‌ها و تسهیلاتی از مسائل جسمی، احساسی و رفتاری برای خانواده‌ها فراهم می‌کند که کودکان و نوجوانان ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

برای این منظور، هیات تحریریه ما اطلاعات پیچیده پزشکی را به زبانی بسیار ساده برای شما عزیزان آماده می‌کنند که به‌راحتی برایتان قابل درک و استفاده باشد. و کلیه مقالات، انیمیشن‌ها، بازی‌ها و سایر مفاد KidsPersia تحت بررسی دقیق پزشکی توسط پزشکان متخصص اطفال و سایر متخصصین پزشکی قرار می‌گیرد. بررسی‌های برنامه‌ریزی شده و منظم، موجب به‌روز و قابل‌اعتماد بودن محتوای سایت می‌شود.

البته شایان ذکر است که KidsPersia به‌هیچ‌عنوان جایگزین مراجعه حضوری نزد متخصصی که می‌تواند آزمایشات مناسب برای فرزندتان انجام دهد و به پرسش‌های شما پاسخ گوید، نیست. اما می‌تواند اطلاعاتی عاری از تعصب و قابل‌اطمینان برایتان فراهم کند که به شما و خانواده‌تان کمک خواهد کرد تا پایان عمر از سلامت و تندرستی عالی برخوردار شوید.

 

ما را از نظراتتان مطلع کنید!

برای رشد هرچه بیشتر سایت، چشم ما به شما و میلیون‌ها بیننده دیگر KidsPersia است تا با ارائه نظرات و پیشنهاداتتان ما را در گسترش هرچه بیشتر سایت یاری کنید. مطمئن باشید که تمام ایمیل‌ها و پیام‌های شما را می‌خوانیم و به‌کار می‌بندیم.